W krzywym zwierciadle

Poprostu historie pisane piórem zycia


#1 2008-05-06 15:02:36

zajga

Nowy użytkownik

Skąd: Racibórz
Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 7
Punktów :   

dobry łach xD

ja przezylem wiele ciekawych akcji smiesznych i smieszniejszych oto jedna z nich xD
kiedys z kumplami pojechalismy na rowerach nad wode sie kapac ja poplynolem na tak wyspe a kumple zostali na brzegu i umascili mi caly rower w blocie a do bidonu nawrzucali zab gdy wrocilem na brzeg chcialem sie napic i gdy pilem wode z bidonu uslyszalem kumkanie zabek na szczescie sie nie zatrulem anie nie polknalem zadnej zaby xD ale lach byl dobry
kiedys jak mi sie bedzie chcialo to mzoe jeszcze napisze jakas fajna historyjke moze jakas tylko dla doroslych xD


PsyTrens Soczysty Kęs

Offline

 

#2 2008-05-06 15:06:07

WrednaDziewucha

Administrator

1868250
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 21
Punktów :   

Re: dobry łach xD

Chciała bym to widzieć niezły shiz musiało Cie suszyć pewnie pływały by Ci kijanki w brzuchu


Przed nikim czoła nie hylę. Nie chce zrozumienia, pocieszenia, iluzji istnienia, pustego uwielbienia....

Offline

 

#3 2008-05-06 16:02:50

trinity1990

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: dobry łach xD

Hejka a kto nie przeżył śmiesznych akcji chyba każdy z nas ja kiedyś w szpitalu miałam taką, że razem z koleżanka z sali nie chciało nam się spać a była 3 w nocy ona miała na imię Anita wymyśliłyśmy, że wywiniemy pielęgniarką z nocnej zmiany jakiś numer o 3 w nocy wyszłam na korytarz i zaczęłam się drzeć, że na sali jest zboczeniec ha ha! oczywiście kolezanka udawala ze spi i nie wie o co biega a ja ucieklam do kibla i tez udawalam ze nie wiem o co chodzi

Offline

 

#4 2008-05-06 16:50:46

WrednaDziewucha

Administrator

1868250
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 21
Punktów :   

Re: dobry łach xD

NO to nie złe z Ciebie ziółko


Przed nikim czoła nie hylę. Nie chce zrozumienia, pocieszenia, iluzji istnienia, pustego uwielbienia....

Offline

 

#5 2008-05-15 19:17:07

trinity1990

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: dobry łach xD

Jak mialam 5 lat to kiedys podejrzalam taki film wiesz taki no <nie powiem> i  wtedyt sie zaczelo o pszczolkach do momentu kiedy nie wyskoczylam do mamy z tekstem typu "Dobra wiem pani daje wlozyc sobie kielbaske pana w dziurke gdzie robi siku i kupke a potem sa dzieci"<hahaha>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-mania.pun.pl www.strazgda.pun.pl www.oldtimerchojnow.pun.pl www.gsmteam.pun.pl www.world-of-naruto.pun.pl